KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9435533
nr 943 5533
Färgetsning
Stanly William Hayter, 167/250, signerad. -52, motivet: 44x30
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:44:43
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
3.200 kr
6
16 feb